20
HEL
13.00
09-MAGIC (Tapiola), D2-pojat KILPAJATKOSARJA, C-lohko

ToBK - Oilers Stars   

Myllypuron Arena Center, kenttä 5

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

28
MAA
14:00
E1-pojat KESKIMMÄINEN HAASTAJASARJA, E-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Tiikerit PunainenOilers SuperStars
Myllypuron Arena Center, kenttä 5
28
MAA
11:00
E1-pojat KESKIMMÄINEN HAASTAJASARJA, E-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers SuperStarsEräViikingit Valkoinen
Myllypuron Arena Center, kenttä 5
27
MAA
12:00
D2-pojat KILPAJATKOSARJA, C-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers StarsToBK
THT Center, Kauklahti
27
MAA
09:00
D2-pojat KILPAJATKOSARJA, C-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
GrIFK GreenOilers Stars
THT Center, Kauklahti
21
MAA
15:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers FlashVSS Black
Campo Sport Center, kenttä 2
21
MAA
14:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Tiikerit SininenOilers Magic
Campo Sport Center, kenttä 2
21
MAA
13:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers FlashEräViikingit Musta
Campo Sport Center, kenttä 2
21
MAA
11:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
M-TeamOilers Magic
Campo Sport Center, kenttä 2
14
MAA
17:00
D2-pojat KILPAJATKOSARJA, C-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
PSS MustaOilers Stars
Ruskeasuon Arena Center, kenttä 1
14
MAA
15:00
D2-pojat KILPAJATKOSARJA, C-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
EräViikingit BlackOilers Stars
Ruskeasuon Arena Center, kenttä 1
14
MAA
12:00
D2-pojat KILPAJATKOSARJA, C-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
JoKi PunainenOilers Stars
Ruskeasuon Arena Center, kenttä 1
13
MAA
20:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers MagicEräViikingit Sininen
Esport Arena, kenttä 5
13
MAA
15:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
M-TeamOilers Flash
Esport Arena, kenttä 5
13
MAA
13:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers FlashMacig
Esport Arena, kenttä 5
13
MAA
13:00
E1-pojat KESKIMMÄINEN HAASTAJASARJA, E-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Indians YellowOilers SuperStars
Tiger Sport, kenttä 1
13
MAA
10:00
E1-pojat KESKIMMÄINEN HAASTAJASARJA, E-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers SuperStarsHawks Yellow
Tiger Sport, kenttä 1
7
MAA
17:00
E1-pojat KESKIMMÄINEN HAASTAJASARJA, E-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
SCH BlackOilers SuperStars
Esport Arena, kenttä 5
7
MAA
15:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers FlashTiikerit Sininen
Ruskeasuon Arena Center, kenttä 2
7
MAA
14:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers MagicVSS Black
Ruskeasuon Arena Center, kenttä 2
7
MAA
12:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
SCH TornadotOilers Flash
Ruskeasuon Arena Center, kenttä 2
7
MAA
11:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
EräViikingit MustaOilers Magic
Ruskeasuon Arena Center, kenttä 2
7
MAA
11:00
E1-pojat KESKIMMÄINEN HAASTAJASARJA, E-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers SuperStarsWhite Sun
Esport Arena, kenttä 5
Ottelulista