10
TAM
12.00
09-MAGIC (Tapiola), E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko

VSS Black - Oilers Magic   

Esport Arena, kenttä 5

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

13
HEL
19:00
D2-pojat KILPAJATKOSARJA, C-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers StarsPSS Musta
Esport Arena, kenttä 5
13
HEL
14:00
D2-pojat KILPAJATKOSARJA, C-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers StarsEräViikingit Black
Esport Arena, kenttä 5
6
HEL
14:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
SCH TornadotOilers Magic
Campo Sport Center, kenttä 3
6
HEL
14:00
E1-pojat KESKIMMÄINEN HAASTAJASARJA, E-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers SuperStarsTiikerit Punainen
Vehkojan koulu, Hyvinkää
6
HEL
12:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
EräViikingit SininenOilers Flash
Campo Sport Center, kenttä 3
6
HEL
12:00
E1-pojat KESKIMMÄINEN HAASTAJASARJA, E-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
EräViikingit ValkoinenOilers SuperStars
Vehkojan koulu, Hyvinkää
6
HEL
11:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers MagicM-Team
Campo Sport Center, kenttä 3
6
HEL
10:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers FlashVSS Black
Campo Sport Center, kenttä 3
31
TAM
15:00
D2-pojat KILPAJATKOSARJA, C-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers StarsJoKi Punainen
Askola Arena, Linnankoskentie 61, 07510 Vakkola
31
TAM
13:00
D2-pojat KILPAJATKOSARJA, C-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
GrIFK GreenOilers Stars
Askola Arena, Linnankoskentie 61, 07510 Vakkola
23
TAM
17:00
E1-pojat KESKIMMÄINEN HAASTAJASARJA, E-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers SuperStarsIndians Yellow
THT Center, Kauklahti
23
TAM
16:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
EräViikingit SininenOilers Magic
Vehkojan koulu, Hyvinkää
23
TAM
14:00
E1-pojat KESKIMMÄINEN HAASTAJASARJA, E-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Hawks YellowOilers SuperStars
THT Center, Kauklahti
23
TAM
13:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
EräViikingit MustaOilers Flash
Vehkojan koulu, Hyvinkää
23
TAM
12:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers MagicTiikerit Sininen
Vehkojan koulu, Hyvinkää
23
TAM
11:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers FlashM-Team
Vehkojan koulu, Hyvinkää
10
TAM
17:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers FlashSCH Tornadot
Esport Arena, kenttä 5
10
TAM
16:00
E1-pojat KESKIMMÄINEN HAASTAJASARJA, E-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers SuperStarsSCH Black
Myllypuron Arena Center, kenttä 5
10
TAM
12:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
VSS BlackOilers Magic
Esport Arena, kenttä 5
10
TAM
12:00
E1-pojat KESKIMMÄINEN HAASTAJASARJA, E-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
White SunOilers SuperStars
Myllypuron Arena Center, kenttä 5
10
TAM
10:00
E1-pojat ELIITTISARJA, A-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers MagicOilers Flash
Esport Arena, kenttä 5
9
TAM
13:00
D2-pojat KILPAJATKOSARJA, C-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
Oilers StarsToBK
Jokelan koulu, Jyväkuja 13, 05400 Jokela
9
TAM
10:00
D2-pojat KILPAJATKOSARJA, C-lohko , 09-MAGIC (Tapiola)
PSS MustaOilers Stars
Jokelan koulu, Jyväkuja 13, 05400 Jokela
Ottelulista